TĚHOTENSKÉ
PRÁDLO
TĚHOTENSKÁ
MÓDA

ODBORNÉ PORADENSTVÍ
Tel.+420 725 983 917

0
Pátek 15.4.2022 ZAVŘENO - STÁTNÍ SVÁTEK

Zz

O nás

TĚHOTENSKÉ PRÁDLO 

Po dlouholetých zkušenostech v tomto oboru jsem se v roce 2011 rozhodla otevřít vlastní Specializovanou prodejnu se spodním prádlem pro těhotné a kojící maminky a také jim zajistit potřebné ODBORNÉ PORADENSTVÍ.

Výběr spodního prádla v tomto období je nemírně důležitý, můžete tak předejít zbytečným zdravotním komplikacím.

  • utlačování mléčné žlázy
  • problémy s krční páteří 
  • bolest zad
  • a další.

Naše spodní prádlo Anita Maternity splňuje ty nejpřísnější požadavky. Zaručí Vám veškerý komfort a pohodlí, které je v tomto období tak důležité.

Všem těhotným a kojícím maminkám doporučujeme osobní návštěvu v naší specializované prodejně, kde si také můžete vše vyzkoušet.

Každá podprsenka (těhotenská, kojící) má jiný střih, jinou hloubku košíčku a aby byla Vaše prsa v pořádku, musí být vše na 100 procent.

Každé z Vás se věnujeme individuálně a s veškerou péčí, kterou si jako těhulky a maminky zasloužíte. Moc rády Vám pomůžeme s výběrem a poradíme, co je pro období těhotenství a kojení důležité.

(Těhotenské prádlo Praha 5 – Lidická 26)

Těhotenské prádlo Praha

TĚHOTENSKÉ OBLEČENÍ

Pro velký zájem maminek jsme v roce 2020 otevřeli druhou specializovanou prodejnu, tentokrát s těhotenským oblečením. Ta se nachází v blízkosti naší dlouholeté prodejny s těhotenským prádlem.

(Těhotenské oblečení Praha 5 – Zborovská 10)