5. a 6.7 zavřeno

Státní svátek

Kojící šaty

Kojení je pro novopečené maminky důležitým aspektem mateřství a zvláště při nákupu oblečení je potřeba se zaměřit na pohodlí a praktičnost. Proto jsou praktické kojící šaty ideálním řešením, které umožňuje kojit miminko kdykoliv a kdekoli bez zbytečného odhalování.

V dnešní době najdete na trhu velké množství těchto šatů, ať už jsou to různé volnočasové šaty, elegantní kojící šaty, nebo košilové kojící šaty, které jsou dnes velmi módní. (Doporučujeme navštívit jakýkoliv specializovaný obchod pro těhotné).

Kojící šaty mohou mít různé designy a střihy, některé kojící šaty mají například knoflíky nebo zipy umístěné v oblasti poprsí, zatímco jiné mají skryté otvory nebo jemně vyříznuté průhledy, které umožňují snadný přístup k prsu.

Pokud vybíráte kojící šaty, určitě je nutné brát v úvahu několik faktorů, jako jsou pohodlí, velikost a materiál. Pokud je to možné, doporučuje se vybrat si kojící šaty, které jsou vyrobeny z příjemných a prodyšných materiálů, jako je bavlna, viskóza, nebo bambusová tkanina. Tyto materiály jsou měkké na kůži a umožňují volný pohyb, což je pro kojící maminky klíčové.