5. a 6.7 zavřeno

Státní svátek

Těhotenská móda

Těhotenství je jedno z nejdůležitějších období v životě ženy, během kterého se tělo a mysl ženy připravují na mateřství. S těhotenstvím však přichází i změny v těle ženy a mnoho žen se snaží najít vhodnou těhotenskou módu, která jim bude pohodlná a zároveň jim umožní vypadat stylově.

Těhotenská móda se také stává stále více populární a v současné době je k dispozici mnoho různých stylů a designů, které jsou určeny pro těhotné a kojící maminky. Patří mezi ně například pohodlné těhotenské šaty, legíny a těhotenské kalhoty s elastickým pasem, nebo speciální košile a topy s výstřihy pro kojení.

Nakupování těhotenských kousků není vůbec snadné, ale existuje několik specializovaných těhotenských obchodů i online eshopů, které nabízejí různé druhy oblečení pro těhotné ženy. Výhodou těchto kousků je, že jsou speciálně navrženy pro těhotenské bříško, mají dostatek prostoru pro pohyb a jsou vyrobeny z pohodlných materiálů.

Nastávající maminky by měly vybírat pohodlné těhotenské oblečení, které je snadné nosit a oblékat, protože to může být obtížné s rostoucím bříškem. Těhotenské šaty a sukně s elastickým pásem nebo knoflíky jsou ideální volbou. Tyto kousky jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily měnící se postavě během těhotenství.

Doporučuje se investovat do těhotenských kalhot, které mají elastický pas, aby se přizpůsobily rostoucímu bříšku. Těhotenské košile a topy by měly být dostatečně dlouhé, aby zakrývaly bříško, ale zároveň by měly být prodyšné a neomezené.

Při výběru oblečení pro těhotné ženy by se mělo dbát na to, aby bylo vyrobeno z materiálů, jako jsou bavlna, viskóza, nebo bambusová vlákna, které jsou prodyšné a příjemné na nošení. Vyhnout by se mělo oblečení z umělých materiálů, které by mohly být nepohodlné nebo dokonce dráždit citlivou pokožku těhotné ženy.